Rogocka Agnieszka, lek. med. Indywidualna i specjalistyczna praktyka lekarska

📍 Geriatrzy w Kołobrzeg

Rogocka Agnieszka, lek. med. Indywidualna i specjalistyczna praktyka lekarska

6.4

Rogocka Agnieszka, lek. med. Indywidualna i specjalistyczna praktyka lekarska znajduje się w Kołobrzeg (Polska). Kategoria: geriatrzy. Ocena: 6.4. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Rogocka Agnieszka, lek. med. Indywidualna i specjalistyczna praktyka lekarska

Ułatwienia dostępu
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Toaleta dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Toaleta
Planowanie
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty

Rogocka Agnieszka, lek. med. Indywidualna i specjalistyczna praktyka lekarska jest na pozycji 2 z 4 w geriatrzy w Kołobrzeg

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Rogocka Agnieszka, lek. med. Indywidualna i specjalistyczna praktyka lekarska ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 25 opinii w Google

Weronika Ł.

Pani doktor jest ze mną od dziecka i obecnie jest lekarzem także moich dzieci i męża. Jesteśmy bardziej niż zadowoleni, ponieważ wiemy, że w pełni możemy zaufać Pani doktor i pracownikom tej przychodni. Zawsze czeka na nas miła i ciepła atmosfera, nigdy nie odmówiono nam pomocy. Pani doktor posiada ogromne doświadczenie, zawsze uważnie słucha i nigdy nie poczuliśmy się zlekceważeni czy potraktowani z góry. Życzyła bym sobie oraz innym pacjentom, aby takich lekarzy było więcej. Dziękujemy ❤️

Weronika Ł. ☆ 5/5
marteoo teo

Będąc na wakacjach trafiliśmy z synem do Pani Doktor. Porządny wywiad przeprowadzony, syn zbadany od stóp do głowy. Pani Doktor miła, sympatyczna, konkretna, super podejście do dziecka. Dla pewności zleciła badania. Dziękujemy bardzo za udzieloną pomoc, polecamy.

marteoo teo ☆ 5/5
Dominika K

W tym miejscu spotkałam się z bardzo nieprzyjemnym potraktowaniem przez telefon. Pani, która odebrała, zachowywała się jakby była trzymana w miejscu swojej pracy za karę. Nie miałam przyjemności skorzystać z usług Pani Doktor, ale po takiej obsłudze i to przez telefon, serdecznie mi się odechciało. Do Państwa dzwonią ludzie w potrzebie, widzę że nikt nie ma kontroli nad tym jak do pacjentów odzywają się panie z rejestracji, ewidentnie zmęczone życiem.

Dominika K ☆ 1/5
Grzegorz Sołtysiak

Bardzo miła, konkretna Pani Doktor. Jeszcze nie wiem, czy trafiona diagnoza, ale podejście do pacjenta wspaniałe. Naprawdę dokładne osłuchanie dziecka, uważne słuchanie rodzica podczas wywiadu. I nikt wcześniej mi nie powiedział, jak się zakrapia nos... tak wiele i tak niewiele.

Grzegorz Sołtysiak ☆ 5/5
Mirosław Dziewiałtowicz

Lekarz rodzinny Pani Agnieszka Rogocka jest świetnym specjalistą jak i bardzo empatyczną osobą. Razem z pozostałym personelem przychodni świadczy usługi medyczne bardzo profesjonalnie, jednocześnie w przyjaznej atmosferze. Szczerze polecam !

Mirosław Dziewiałtowicz ☆ 5/5
Maria Frąckowiak

Od trzynastu lat spędzając wakacje w Podczelu wraz z wnuczkami, zdarza mi się korzystać z usług przychodni.Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pani doktor Rogackiej .Mieszkańcom Podczela należy szczerze pozazdrościć takiego lekarza rodzinnego.

Maria Frąckowiak ☆ 5/5
Paulina Janik

Najlepsza lekarka jaką spotkałam do tej pory. Pozwala maluchowi się oswoić. Cierpliwe i ciepłe podjęcie do rodzica i dziecka. Indywidualne podejście do problemów małego pacjenta.

Paulina Janik ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Rogocka Agnieszka, lek. med. Indywidualna i specjalistyczna praktyka lekarska

Adres

Rogocka Agnieszka, lek. med. Indywidualna i specjalistyczna praktyka lekarska znajduje się w Tarnopolska 1C, 78-100 Kołobrzeg, Polska

Telefon

Numer telefonu do Rogocka Agnieszka, lek. med. Indywidualna i specjalistyczna praktyka lekarska jest +48 94 354 34 34

Strona internetowa

Strona internetowa Rogocka Agnieszka, lek. med. Indywidualna i specjalistyczna praktyka lekarska jest: znanylekarz.pl/agnieszka-rogocka/lekarz-rodzinny/kolobrzeg

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–13:00, 16:00–18:00
Wtorek: 08:00–13:00, 16:00–18:00
Środa: 08:00–14:00
Czwartek: 08:00–14:00
Piątek: 08:00–13:00, 16:00–18:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Rogocka Agnieszka, lek. med. Indywidualna i specjalistyczna praktyka lekarska

    Podobne alternatywy w pobliżu Rogocka Agnieszka, lek. med. Indywidualna i specjalistyczna praktyka lekarska

    Go up