Kancelaria Notarialna Paulina Zabielska

📍 Notariusze w Białystok

Kancelaria Notarialna Paulina Zabielska

3.9

Kancelaria Notarialna Paulina Zabielska znajduje się w Białystok (Polska). Kategoria: notariusze. Ocena: 3.9. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Kancelaria Notarialna Paulina Zabielska jest na pozycji 37 z 39 w notariusze w Białystok

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Kancelaria Notarialna Paulina Zabielska ma ocenę 4.1 na 5 oparte na ponad 9 opinii w Google

Krzysztof Zamojtuk

Gorąco polecam Panią Notariusz Paulinę Zabielską.Pełen profesjonalizm w bardzo przyjaznej atmosferze.Wspaniala współpraca i elastyczność.

Krzysztof Zamojtuk ☆ 5/5
Jurek O

Polecam tę Notariuszkę w każdej sprawie. Pani Paulina posiada ogromną wiedzę i ma bardzo dobre podejście do klienta.

Jurek O ☆ 5/5
Beata Kwasigroch

Jak ktoś chce uniknąć dużego stresu lepiej omijać to miejsce szerokim łukiem .

Beata Kwasigroch ☆ 1/5
Mariusz Jurczewski

Wspaniałe podejście notariusza do swoich obowiązków. Od lat korzystam i nie zamienię na inną.

Mariusz Jurczewski ☆ 5/5
Piotr Sakowicz

na razie 1/5

Piotr Sakowicz ☆ 1/5
Marcin Czajkowski

Szybko, profesjonalne, niedrogo - polecam!!!

Marcin Czajkowski ☆ 5/5
Eugene Szydlowski

Рекомендую к сотрудничеству

Eugene Szydlowski ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Kancelaria Notarialna Paulina Zabielska

Adres

Kancelaria Notarialna Paulina Zabielska znajduje się w ul, Marii Skłodowskiej-Curie 2/lok. 123, 15-950 Białystok, Polska

Telefon

Numer telefonu do Kancelaria Notarialna Paulina Zabielska jest +48 85 742 04 40

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Kancelaria Notarialna Paulina Zabielska

    Podobne alternatywy w pobliżu Kancelaria Notarialna Paulina Zabielska

    Go up