Centrum Dietetyki Klinicznej Karina Majsterek

📍 Podolodzy w Toruń

8.6

Centrum Dietetyki Klinicznej Karina Majsterek znajduje się w Toruń (Polska). Kategoria: podolodzy. Ocena: 8.6. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Centrum Dietetyki Klinicznej Karina Majsterek

Udogodnienia
  • Toaleta
  • Toaleta unisex
Planowanie
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Centrum Dietetyki Klinicznej Karina Majsterek jest na pozycji 11 z 68 w podolodzy w Toruń

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Centrum Dietetyki Klinicznej Karina Majsterek ma ocenę 4.9 na 5 oparte na ponad 97 opinii w Google

Mateusz Kucharczyk

Pani Karina pokazała mi, że można jeść dobrze i nie tyć. Chodzę na wizyty w jej drugim gabinecie we Włocławku. Fajna opcja, bo nie muszę dojeżdżać do Torunia.

Mateusz Kucharczyk ☆ 5/5
Daniel Zapilaj

Pani Karina ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w prosty sposób. A jej przepisy to magia. Żona mówi, że nie widziała jeszcze tak prostych i szybkich a przy tym skutecznych dań. Robi je z przyjemnością a nie przymusem. Po 4 miesiącach oboje mamy po -10kg.

Daniel Zapilaj ☆ 5/5
Kacper Apacki

Wracam do niej co jakiś czas, gdy potrzebuję nowego planu. Nie wyobrażam sobie iść teraz do kogoś innego. Nawet po latach nie ocenia, nie komentuje – tylko działa. Zawsze z uśmiechem i ciepłem. Nie boję się do niej wrócić jak wiem, ze coś zepsułem i kilogramy wróciły, bo zawsze jestem przyjęty z otwartymi ramionami.

Kacper Apacki ☆ 5/5
Monika Brodowska

Po ciąży bałam się, że nic już nie pomoże. A jednak myliłam się, bo Pani Karina zdziałała cuda. Wystarczyło pół roku, bym zgubiła swoje nadprogramowe 14kg i poczuła się lepiej. Mam więcej energii dla córki i lepiej wyglądam. Wyniki badań są nawet lepsze niż przed ciążą.

Monika Brodowska ☆ 5/5
Natalia Antczak

Bardzo polecam Panią Karinę - konkretna, rzeczowa i przy tym serdeczna. Przepisy- rewelacja. Tanie, do tego lista zakupów na każdy tydzień i przepisy. Obiady zajmują mi maksymalnie 15-20minut a smakują lepiej niż te z restauracji.

Natalia Antczak ☆ 5/5
Lidia Sobczyk

Prosto, tanio i skutecznie - tak mogę podsumować współpracę z Panią Kariną a nawet więcej. Dobre ceny, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, dużo uśmiechu i motywacji.

Lidia Sobczyk ☆ 5/5
Jowita Pawłowska

Nie lubię diet, ale to, co przygotowała Pani Karina, to po prostu dobre jedzenie. Utrata kilogramów to tylko efekt uboczny. Cukrzyca ustabilizowana. Biorę coraz mniej insuliny i działa. Diabetolog poleca już sam wizyty u Pani Kariny po moich wynikach.

Jowita Pawłowska ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Centrum Dietetyki Klinicznej Karina Majsterek

Adres

Centrum Dietetyki Klinicznej Karina Majsterek znajduje się w Piekary 33, 87-100 Toruń, Polska

Telefon

Numer telefonu do Centrum Dietetyki Klinicznej Karina Majsterek jest +48 502 152 463

Strona internetowa

Strona internetowa Centrum Dietetyki Klinicznej Karina Majsterek jest: dietetykkliniczny-torun.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–20:00
Wtorek: 08:00–20:00
Środa: 08:00–20:00
Czwartek: 08:00–20:00
Piątek: 08:00–20:00
Sobota: 08:00–16:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Centrum Dietetyki Klinicznej Karina Majsterek

    Podobne alternatywy w pobliżu Centrum Dietetyki Klinicznej Karina Majsterek

    Go up